Logo

Jak budować innowacyjny i zyskowny biznes?

Date

Friday, October 14, 2022

Time

12:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Wielu liderów i liderek pragnie budować innowacyjne firmy. Wiele marek dąży do tego, by się wyróżniać. Ale czy wystarczy przyciągać uwagę, żeby być naprawdę innowacyjną firmą?

Kreatywny pomysł to nie to samo co innowacyjny pomysł.

A to często myli się biznesom i niestety... są to pomyłki kosztowne. Bo bez strategii można utopić masę pieniędzy w kreatywny pomysł, stać się znanym i... mieć z tego niewiele zysku.

Twój biznes jest innowacyjny, gdy widzisz, jak rośnie na Twoich oczach. 

Przybywa mu klientów, wzrastają dochody, zaspokaja potrzeby coraz większej liczby osób. Jest innowacyjny, dzięki zyskom. A zyski pozwalają inwestować w przemyślaną innowację, która będzie skokiem kwantowym w finansowym rozwoju biznesu.

Presenter

Zuzanna Mikołajczyk

Wizjonerka, Innowatorka i Strateg Innowacji. Założycielka Know.How.Match. – butikowej firmy doradczej, która wspiera liderów w projektowaniu i wdrażaniu innowacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w rodzinnej firmie Mikomax Smart Office, gdzie przez 10 lat pełniłam funkcję członka zarządu oraz dyrektora marketingu odpowiadającego za dwie globalne marki Mikomax Smart Office oraz Hushoffice. Byłam liderką w zespołach odpowiedzialnych za projektowanie i wdrażanie innowacji w modelu biznesowym, strategii produktowej, marketingowej i sprzedażowej. Wprowadziłam na rynek innowacyjną markę Hushoffice, która znalazła się w TOP 2 na świecie w kategorii mebli akustycznych, a wdrożone przeze mnie innowacje przynosiły 4-krotnie wyższe marże.